O nas

Za górami, za lasami, za siedmioma rzekami :)

Mówi się, że zdolności dziedziczymy po dziadkach. Musi być w tym ziarenko prawdy, gdyż moja babcia była krawcową. Jej pracownia, a w zasadzie mały pokój w bloku, w którym mieszkała był od zawsze dla mnie miejscem tajemniczym i magicznym. Można powiedzieć, że smoki i księżniczki zamieniłam na maszyny do szycia i prace manualne. 

 

Jak zaczęła się nasza bajka ?

Razem z mężem od przeszło 20 lat jesteśmy wielkimi miłośnikami kontaktu z naturą i spędzania aktywnie wolnego czasu na łonie przyrody. Podczas niezliczonych pieszych wędrówek obserwujemy degradację środowiska naturalnego przez ludzi, którzy albo nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć jak bardzo swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przyczyniają się do tego stanu rzeczy. Staramy się jak możemy, żeby żyć świadomie i dbać o to, aby nasze dzieci też mogły się cieszyć spędzając czas w miejscach pięknych i czystych. Pieluszki wielorazowe były dla nas bardzo naturalnym sposobem, na generowanie minimalnej ilości odpadów, a korzyści płynące z wielopieluchowania tylko utwierdziły nas w tym przekonaniu. 

 Kim jesteśmy ?

Funky Monkey to rodzinna firma, którą prowadzimy razem z mężem od sierpnia 2019 roku. Nasza przygoda z pieluszkami wielorazowymi zaczęła się jednak znacznie wcześniej. Pierwsze uszytki powstały na prywatne potrzeby moich wspaniałych córek, a później dzieci koleżanek. To one były pierwszymi testerami i recenzentami produktów, którymi i Wy możecie się teraz cieszyć. Nasze produkty szyjemy od początku do końca sami z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty i wełny recyklingowej. W najśmielszych snach nie spodziewałam się, że moje hobby w tak krótkim czasie zamieni się w prawdziwą firmę, która pomaga w szerzeniu idei pieluchowania wielorazowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl